TR I EN

Türkiye Kayıt Büroları ve Temsilcilikler

Adana Temsilciliği


Tijen KOPAN •  İkbal TUYGUN

adana@kyrenia.edu.tr

Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mah. Yeşil Köşe Sitesi A Blok Kat: 2 D. 3 Çukurova / Adana

+90 322 233 59 49

+90 322 233 23 77

Ankara Temsilciliği


Fatih ÖZÇELİK • Ceren KOMAÇ

ankara@kyrenia.edu.tr

Nenehatun Cad. No. 116/2 Çankaya / ANKARA

+90 312 445 04 79 +90 312 436 16 51

+90 312 445 04 52

Antalya Temsilciliği


Yaşam YILMAZ • İlkay YILMAZ

antalya@kyrenia.edu.tr

Elmalı Mah. 21. Sok. Şerbetçi Apt. No. 1 D. 4 Cumhuriyet Meydanı / Antalya

+90 242 244 57 33-32

+90 242 244 11 04

İstanbul Temsilciliği


Gökhan ARACI • Duygu EROĞLU • Alp Serdar AKTÜRK

istanbul@kyrenia.edu.tr

Halaskar Gazi Cad. No. 138 Şişli Atatürk Müzesi Yanı Şişli / İSTANBUL

+90 212 296 95 03 +90 212 296 97 01 – 02

+90 212 296 95 04

İzmir Temsilciliği


Aydın DEMİR •  Hayriye DÜŞÜNÜR • Ahu KARYAĞDI • Cansu KARYAĞDI

izmir@kyrenia.edu.tr

Ali Çetinkaya Bulvarı No. 31/1 Side Apt. Kat3D.14 Alsancak / İZMİR

+90 232 421 55 58 +90 232 421 55 46

+90 232 465 02 28

Şanlıurfa Temsilciliği


Mehmet KILIÇ • Fırat KARABOĞA

sanliurfatemsilciliği@kyrenia.edu.tr

Şair Şevket Mahallesi Atatürk Bulvarı 12/4 Aksoy Apt. Kat:1 Haliliye / ŞANLIURFA

04143141363 - 3170607

Antakya Temsilciliği


Seval KAPLAN

antakya@kyrenia.edu.tr

+90 535 786 62 59

Gaziantep Temsilciliği


Mehmet KILIÇ

gaziantep@kyrenia.edu.tr

+90 538 447 97 36

Mardin Temsilciliği


Fırat KARABOĞA

mardin@kyrenia.edu.tr

+90 543 530 10 70

Biz sizi arayalım

İsim-Soyisim

E-posta

Telefon

Mesaj

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?

© Copyright 2017 | Near East Technology