TR I EN

Hakkımızda

GİRNE ÜNİVERSİTESİ’NE HOŞGELDİNİZ…

Üniversitemiz eğitim ve bilimsel araştırma standartları açısından yalnız KKTC’nin değil Türkiye’nin ve dünyanın sayılı yükseköğrenim kurumları arasındadır. Girne Üniversitesi  özgürlükçü, yenilikçi, eleştirel düşünen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, çok yönlü, öz güvenli, yaratıcı ve ön yargısız bireyler yetiştirmektedir. Öğrencilerimizin akademik ve bilimsel olarak üst düzeyde gelişiminin yanı sıra çok yönlü kültürel, entelektüel ve sanatsal bir formasyonla buradan mezun olmaları en temel hedeflerimiz arasındadır.

Öğrenci Dekanlığı olarak Girne Üniversitesi ailesine katılacak olan siz değerli yeni üyelerimize üniversitedeki hayatınızı zenginleştirmek, kolaylaştırmak ve iyileştirmek üzere kapımız her zaman açıktır. Akademik ve sosyal olarak kendinizi geliştirebilmeniz için elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

Bizlerle her türlü soru, sorun ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bizlere ogrenci.dekanligi@kyrenia.edu.tr adresinden ve 0 (392)223 64 64/594,581 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs’ın ve Girne Üniversitesi’nin huzur dolu, güvenli, özgür ortamında uluslararası standartlardaki kaliteli ve ayrıcalıklı yüksek öğrenim hayatına hoşgeldiniz.

Hepinize başarılı, neşeli ve mutlu bir üniversite yaşamı dileriz.

Girne Üniversite Yerleşkesi’nde görüşmek dileğiyle…

Doç. Dr. Dudu Özkum

Öğrenci Dekanı

Prof. Dr. İlkay SALİHOĞLU

Doç. Dr. Dudu Özkum Yavuz

Öğrenci Dekanı

Öğrenci Danışma ve İletişim Merkezi

İlknur Aydoğdu

Koordinatör

Nora Sabiayon

Öğrenci Danışma ve İletişim Merkezi Takım Lideri

Frederick Yohanna Letong

Öğrenci Danışma ve İletişim Merkezi Takım Üyesi

Mina Assim

Öğrenci Danışma ve İletişim Merkezi Takım Üyesi

Çağla Akarsel

Öğrenci Danışma ve İletişim Merkezi Takım Üyesi

Öğrenci Etkinlik Merkezi

Anastasiia Molla

Dekan Asistanı
Size Ulaşalım

İsim-Soyisim

E-posta

Telefon

Mesaj

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?

© Copyright 2017 | Near East Technology